Lustro na wymiar – dobry wybór do niestandardowej łazienki

polczynzdroj.info, 06.04.2018, godz. 12:42

Remont łazienki zazwyczaj wiąże się z kupnem nowego lustra. A to czasem okazuje się być nie lada wyzwaniem. Szczególnie gdy mamy małą, bądź wręcz przeciwnie – dużą, łazienkę. Doradzamy – lustro na wymiar może rozwiązać twoje problemy.

Łazienki za małe

Jeżeli mieszkasz w bloku z wielkiej płyty, doskonale znasz problem małej łazienki. Budownictwo socjalistyczne nie nastawiało ludzi na wygodę korzystania z łazienki. Mieszkania miały być dostępne dla wszystkich, co oznaczało, że były dość tanie i niewielkie. Często zdarzało się, że łazienka była podzielona na osobną toaletę oraz część „prysznicową”. Oznacza to, że we wieżowcach ich mieszkańcy mają problem, by odpowiednio zagospodarować przestrzeń łazienki. Mogą oczywiście poprosić o pomoc architekta wnętrz, jednak jest to luksus, który nie każdy ma zamiar wliczać w koszty remontu.

Łazienki bardzo duże

Na przeciwległym biegunie leżą łazienki bardzo duże. Nie nazwiemy ich „za dużymi”, bowiem znajdują się one w domach jednorodzinnych, których właściciele zdawali sobie sprawę z tego, co budują. Jednak i one przysparzają problemy. Duża przestrzeń może powodować wrażenie pustki. Zwłaszcza, gdy w łazience o wielkości 20 metrów kwadratowych będzie stał jedynie prysznic, zlew, lustro oraz toaleta. Wtedy najrozsądniejszym wyjściem jest zrobienie z łazienki pralni i suszarni. Można również użyć dodatków, które nieco ożywią łazienkę. Jednym z nich jest lustro na wymiar.

Lustro na wymiar – dla każdej łazienki

Należy pamiętać, że lustro w łazience nie stanowi tylko elementu praktycznego, który pomaga w codziennej toalecie. Jest to również część dekoracji, która nadaje odbiór całej łazienki. Niestety, nie każde łazienka przyjmie każde lustro. Są pomieszczenia, w których standardowe rozmiary luster są zbyt małe lub zbyt duże. Sklepy stacjonarne z wyposażeniem domu oferują jedynie „pospolite” rozmiary luster. Jeżeli w swoim mieszkaniu mamy nietypową wielkość łazienki, konieczne będzie lustro na wymiar. Co jest jego zaletą? Przede wszystkim lustro na wymiar ma dokładnie takie wymiary, jakie potrzebujemy. Nigdy nie jest za małe lub za duże, jak produkty w sklepach. Lustro na wymiar zawsze jest idealnie dopasowane do naszej łazienki. Chcemy, by było wąskie, ale długie? Nie ma problemu, by złożyć takie zamówienie. Potrzebujemy małego lusterka do zawieszenia na ścianie? Firmy je produkujące wykonają i takie. Lustra na wymiar są opcją zarówno do małych łazienek, bardzo dużych, jak i tych standardowych. Ich dodatkową zaletą jest możliwość wyboru koloru tafli lustra oraz ramy. Dzięki temu otrzymujemy całkowicie unikalny produkt. 

Galeria zdjęć

następny » « poprzedni