Odmień swoje wnętrze stylowym detalem

polczynzdroj.info, 22.03.2021, godz. 10:15

Zamknięci w domach od roku, wykończeni zdalną pracą i nauczaniem, a do tego z nadszarpniętym zdrowiem fizycznym i psychicznym, nadal nie porzuciliśmy swojej narodowej pasji, czyli remontowania i majsterkowania.

Wręcz przeciwnie, wraz z zaostrzaniem kolejnych obostrzeń, wzrastał ruch w marketach budowlanych, a zamówienia dla firm wykańczających wnętrza płynęły jeszcze bardziej wartkim strumieniem niż zwykle. Cóż poradzić, Polak potrafi, a jeśli chodzi o mieszkanie, w którym obecnie spędza praktycznie cały czas, to polska pomysłowość i zaradność nie znają granic.

Wykończenie ma znaczenie

Gdy jedynym, co oglądamy przez cały dzień, jest ekran komputera i nasze własne ściany, to chyba lepiej, żeby te ściany i wszystko, co na nich, były jak najbardziej estetyczne i szybko się nie nudziły. Przejście na zdalną pracę dało nam wreszcie mnóstwo czasu na obmyślenie tego, jak właściwie urządzić własną przestrzeń, by w pełni nas wyrażała, a do tego była maksymalnie funkcjonalna, bo w końcu korzysta z niej zwykle przez okrągłą dobę cała rodzina. Nic dziwnego zatem, że w dżungli trendów i mód, podążyliśmy tropem minimalizmu. W końcu jak remontować, to porządnie i na lata. Biele, szarości i beże, a do tego wysokiej jakości materiały, to idealny wybór by nie czuć się przytłoczonym czy znudzonym swoimi czterema ścianami.

Parapet, czyli cichy bohater naszego domu

Podobnie jak w przypadku farb, tekstyliów czy mebli, w kwestii wykończenia okien wybieramy elegancką klasykę na lata. Choć na pozór mało zwracające na siebie uwagę, parapety potrafią zupełnie zdefiniować miejsce i nadać mu szczególnego charakteru. Śledząc na przykład lokalny rynek i sprawdzając parapety szczecin możemy się przekonać, jak przyjemne dla oka potrafią być parapety wewnętrzne. Najwyższej jakości grafity, kwarce i konglomeraty marmurowe pasują do każdego wnętrza i wprost zachwycają klasycznym urokiem i niesamowitą trwałością. Na taki parapet patrzy się z przyjemnością, a wraz z porządnie wykończonymi ścianami i tekstyliami w stonowanych kolorach, stanowić on będzie idealną kompozycję. Z tak wykończonego mieszkania aż nie chce się wychodzić.

Galeria zdjęć

następny » « poprzedni