Profesjonalnie wyglądająca sala konferencyjna? Praktyczne porady

polczynzdroj.info, 26.05.2018, godz. 18:41

Sale konferencyjne to pomieszczenia, w których zapada wiele niezwykle kluczowych decyzji dla firm i korporacji. Zebrani w nich prezesi, pracownicy i delegaci powinni móc w komfortowej atmosferze i pełnej wygodzie, omawiać najistotniejsze sprawy, umowy, kontrakty oraz inne kwestie dotyczące sukcesu przedsiębiorstwa. Takie sale nie mogą być już na siłę przerabianymi pomieszczeniami do spotkań biznesowych, które jeszcze chwilę wcześniej były klasopracownią lub pełniły zupełnie inną funkcję. Briefing, konsultacje i spotkania rady muszą odbywać się w przestrzeni umeblowanej od początku do końca tak, by spełniała ona rolę nowoczesnego, funkcjonalnego i komfortowego miejsca do omawiania i podejmowania najważniejszych decyzji.

Meble designerskie to słuszna decyzja Twojej firmy!

Zapewne każdy prezes szanującej się firmy chce, by wygląd pomieszczenia, do którego zaprasza swoich gości w celu omówienia współpracy sprawiały, że poczują się traktowani niezwykle poważnie i z szacunkiem. Nowoczesne meble designerskie sprawdzą się tutaj idealnie. Pierwsze na myśl przychodzą oczywiście odpowiednie stoły. Proste, ale jednocześnie trwałe i niezwykle eleganckie znaleźć można w sklepie internetowym Malo Design, który szybko doprowadzi nas do oferty nowoczesnych stołów. Zdecydowanie polecamy meble minimalistyczne bez zbędnych udziwnień pod blatem, gdyż w ten sposób unikniemy krępowania ruchu nóg zaproszonych gości, a jednocześnie będziemy mogli dowolnie ustawiać do nich fotele lub krzesła. Plastikowe, zazwyczaj niedbale wykonane blaty muszą, według najnowszych trendów, ustąpić miejsca blatom z prawdziwego drewna, najlepiej w ciemnym odcieniu. Jeśli jednak jesteśmy zdecydowani na blaty z tworzywa sztucznego, z całą pewnością należy wybrać te wykonane z laminatów, czy też dobrze sprawdzających się w do tego celu fornitów modyfikowanych. Stelaż, który sprawdzi się lepiej niż tradycyjne nogi powinien być wykonany z ładnie pokrytej stali, co zapewni stabilność i zapobiegnie uciążliwemu chybotaniu się w trakcie użytkowania.

Siadaj wygodnie i rządź

W mniejszych salach konferencyjnych na pewno najlepiej sprawdzą się doskonałe designerskie fotele. Piorunujący efekt na zaproszonych kontrahentach bez wątpienia zrobią siedziska z obiciami z włoskiej skóry, które cechują się najwyższej jakości wykonaniem i poziomem wygody z najwyższej półki. Takie meble przypominają formą nieco te, jakie zobaczyć możemy w gabinetach najważniejszych głów państw, czy prezesów największych firm. W przypadku większych przestrzeni konferencyjnych, idealnie sprawdzą się rozmaite fotele kubełkowe. We wspomnianym już sklepie internetowym Malo Design, takie modele można zamówić z dodatkowymi poduszkami, które w jeszcze większym stopniu zwiększą komfort kilkugodzinnego siedzenia podczas spotkań zarządu, trudnych negocjacji z klientami, czy zebrań dotyczących przyszłych działań firmy.

Galeria zdjęć

następny » « poprzedni