KOLEJNA WYCHOWANKA MKS MIESZKO W PROFESJONALNYCH ROZGRYWKACH !

polczynzdroj.info, 28.10.2016, godz. 12:56

Po Ewie Bimkiewicz kolejna zawodniczka Mieszko Połczyn Zdrój kontynuuję przygodę z siatkówką na najwyższym pozomie.

Martyna Koniec jest wychowanką  naszego klubu i to właśnie tam pod okiem trenera Janusz Podpory  i  Wojciecha Halca stawiała swoje pierwsze siatkarskie kroki. Od zawsze wyróżniała się pracowitością i zaangażowaniem na treningach i właśnie dzięki tym cechom została zauważona przez kolejnego trenera –Tomasza Kławsiucia i zachęcona do zmiany Połczyna Zdroju na Szczecin.

Jak się okazało ta nie łatwa decyzja  była strzałem w dziesiątkę. Dobre występy w nowym klubie UKS Osiemnastka Szczecin zaowocowały powołaniem do Kadry Wojewódzkiej Siatkarskich Ośrodków Szkolnych a także do Kadry Województwa na Turniej Nadziei Olimpijskich w Olsztynie. Dodatkowo Martyna skorzystała także z propozycji wspólnych treningów z zespołem Młodej Ligi Chemika Police.
 
Od obecnego sezonu 2016/2017  nasza  zawodniczka podpisała oficjalny kontrakt  w drużynie Młodej Ligi Chemika Police, której trenerem jest 234 - krotna reprezentantka Polski,mistrzyni Europy z 2003 i 2005 roku Joanna Mirek.  
 

Mamy nadzieję że kolejne młode osoby pójdą w jej ślady, a tymczasem trzymamy kciuki za Martynę, żeby każdy kolejny sezon był lepszy od poprzedniego.

Galeria zdjęć

następny » « poprzedni