Najlepsze trendy w wakacyjnej biżuterii

polczynzdroj.info, 09.08.2017, godz. 09:21

Wakacje to wyjątkowy czas, w którym na moment przenosimy się do zupełnie innej rzeczywistości. Zaczynamy planować wyjazdy i wyprawy, obserwować uważnie prognozy pogodowe, szlifować formę i wybierać najbardziej efektowne spośród naszych letnich kreacji. Wszystko natomiast zostaje podporządkowane jednemu najważniejszemu zadaniu: wypocząć i wybawić się na cały nadchodzący rok!

Jak to bywa w podobnych przypadkach w ślad za naszymi najlepszymi outfitami idą też czołowe dodatki oraz ulubiona biżuteria. Każda z nas ma z pewnością dużą kolekcję kolczyków, naszyjników i bransoletek. Pojawia się jednak pytanie, czy nadają się one do założenia na wakacyjną imprezę w klubie lub do wyjścia na plażę? Chociaż wiele pań dysponuje ciekawymi wyrobami sztuki jubilerskiej, nie zawsze mamy w zanadrzu akurat takie elementy, które z powodzeniem można nazwać wakacyjnymi – większość z nich najpewniej doskonale nadaje się na formalne wyjścia i huczne uroczystości w rodzaju ślubów czy chrzcin, jednak daleko im do klimatu wakacyjnego wyjazdu.

Mimo to, z łatwością i stosunkowo niskim kosztem możemy naprawić braki w naszych srebrach i przystosować kolczyki, naszyjniki i bransoletki do całonocnych zabaw nad brzegiem morza. Wystarczy tylko rozeznać się w aktualnych propozycjach internetowych sklepów z biżuterią, by wyrobić sobie zdanie o panujących trendach w doborze biżuterii na lato. Oferty topowych sprzedawców online mają tę zaletę, że zawsze pozostają propozycjami na czasie – nie będziesz się więc musiała martwić, że kupujesz coś, co już dawno przestało być absolutnym hitem plaż.
 
W tym sezonie szczególnie modne okazują się lekkie i opatrzone niezobowiązującą symboliką a także doskonałym zaprojektowaniem dodatki z kolekcji celebrytki. Ta niesamowita linia wyrobów, określanych często jako biżuteria gwiazd, swoją nazwę zawdzięcza wielu osobistościom dużego i małego ekranu, które chętnie pokazują się w tego rodzaju dziełach na czerwonym dywanie. Magda Mołek, Kinga Rusin i Agnieszka Szulim to zaledwie niektóre ze zwolenniczek tej niepowtarzalnej kolekcji produktów. Warto na przykład wybrać zachwycające łańcuszki celebrytki, które uderzają swoją luźną, niemalże codzienną aranżacją, dzięki czemu wyróżnisz się pozytywnie na tle innych kobiet i podkreślisz wakacyjnego ducha swojej imprezowej stylizacji. Równie popularne okazują się też kolczyki i bransoletki a także naszyjniki, które dzięki fantazyjnemu wzornictwu doskonale apelują do użytkowniczek na całym świecie.

Galeria zdjęć

następny » « poprzedni