Opłacalny wynajem aut

polczynzdroj.info, 22.01.2016, godz. 10:28

W przypadku, gdy odwiedzamy obce nam miasto lub gdy mieliśmy wypadek samochodowy i nasze auto nie nadaje się chwilowo do użytku, wynajem samochodu wydaje się jedynym sensownym rozwiązaniem. Na szczęście dla wielu kierowców, skończyły się już czasy, gdy wypożyczalnia samochodów kojarzyła się z drogimi i zbędnymi usługami. Dziś można w takim miejscu nie tylko wypożyczyć niezawodne auto długo lub krótkoterminowo, ale także skorzystać z bezpłatnej porady prawnej czy też z pomocy w uzyskaniu należnego nam odszkodowania powypadkowego.

Osobowe, dostawcze i luksusowe

Jedną z wielu cieszących się dużym zainteresowaniem kierowców wypożyczalnią jest Dast Express, której obszarem działania jest głównie Olsztyn i jego okolice, zatem jeśli będziemy na przykład odwiedzać to miasto w czasie wakacji, warto skorzystać z oferty tej firmy. Dast Express proponuje wynajem aut osobowych i dostawczych różnych marek, jak również samochodów tzw. wyższej klasy, często wykorzystywanych w podróżach służbowych.
 
Do podstawowych usług firmy należy także wynajem aut poszkodowanym w wypadkach drogowych. Koszt takiego wypożyczenia pokrywany jest z polisy OC, a w przypadku problemów z wypłatą ubezpieczenia, pracownicy służą także fachową radą w sporach ubezpieczycielem. Poradom prawnym Dast Express zaufało już wielu klientów, którzy na tym skorzystali.

To się opłaca!

Wielką zaletą korzystania właśnie z tej olsztyńskiej wypożyczalni jest bardzo przyjazny klientom, czytelny cennik, a także łatwość zamawiania wybranych modeli aut. Wystarczy tylko wejść na stronę dastexpress.pl i w trzech prostych krokach dokonać szybkiej rezerwacji online. Zachęcamy także do zapoznania się z wszystkimi opcjami dodatkowymi, a także z licznymi promocjami sezonowymi, które znacząco zmniejszają koszt wypożyczenia. Niezależnie od tego, czy jest się kierowcą szukającym auta zastępczego, czy przedsiębiorcą chcącym tanio i szybko powiększyć swoją flotę aut firmowych, wynajem z Dast Express naprawdę się opłaca. 
 
Dast Express - Wypożyczalnia Samochodów Olsztyn
Al.Piłsudskiego 75A
10-460Olsztyn
Polska

Telefon:782 787 878

www.dastexpress.pl

 

Galeria zdjęć

następny » « poprzedni