Pobierowo nie tylko w wakacje

polczynzdroj.info, 13.01.2016, godz. 14:33

Choć aura pogodowa nieszczególnie jeszcze zachęca do myślenia o letnim wypoczynku, a tym bardziej nie skłania nas do wyjazdu nad morze, warto o tym pomyśleć już dzisiaj. Z Połczyna-Zdroju do Pobierowa jest naprawdę niedaleko, a jednak taki wypad to wspaniała szansa na zmianę otoczenia i wypoczynek w spokojnym sąsiedztwie wonnych lasów sosnowych i czystej plaży.

Jeśli jednak wyjazd nad morze kojarzy nam się wyłącznie z ciepłem i słońcem, tym bardziej powinniśmy zainteresować się rezerwacją pobytu nad Bałtykiem już teraz, dzięki czemu mamy znacznie większy wybór miejsc noclegowych (na przykład w ośrodku PEDRO Pobierowo) i możemy liczyć na bardzo korzystne ceny.

PEDRO zaprasza
PEDRO Pobierowo to jeden z głównych ośrodków w tej malowniczej nadmorskiej miejscowości, sąsiadującej z nieco większymi kurortami, takimi jak Rewal, Niechorze czy Pogorzelica. Jest to miejsce przede wszystkim dla osób pragnących spokojnie wypocząć i lubiących otoczenie dziewiczo czystej przyrody. Pobierowo leży w pobliżu ekologicznie czystej plaży i jest otulone lasem sosnowym, który nie tylko jest wręcz stworzony do jazdy rowerem czy pieszych wycieczek, ale także zapewnia specyficzny, leczniczy mikroklimat, przynoszący ulgę alergikom i osobom cierpiącym na choroby układu oddechowego.
 
Zespół domków PEDRO znajduje się bardzo blisko kąpieliska (350 m do plaży), ale także w podobnej odległości do centrum miasteczka, z jego kawiarniami, restauracjami, dyskotekami i kinem. Jest tu dosłownie wszystko by móc się w pełni cieszyć klasycznym pobytem nad Bałtykiem. W ofercie ośrodka jest pięć nowych, murowanych i zaopatrzonych w centralne ogrzewanie domków całorocznych. Można z nich korzystać w sezonie wiosenno-letnim, ale także rezerwować pobyt na jesienne weekendy czy na Sylwestra. O każdej porze roku jest tu spokojnie i pięknie.
 
Wygodny rodzinny wypoczynek
Kompleks wypoczynkowy PEDRO został stworzony głównie z myślą o rodzinnym wypoczynku. Każdy z obszernych i komfortowych domków może pomieścić do sześciu osób. Obiekty zostały wyposażone we wszelkie sprzęty niezbędne rodzinom do bezstresowego pobytu. Nie brak w domkach nawet łóżeczek dziecięcych, krzesełek, leżaków czy specjalnych bramek zabezpieczających. Warto także wspomnieć o tym, że cały teren ośrodka jest ogrodzony i monitorowany, dzięki czemu rodzice nie muszą bać się o bezpieczeństwo swoich małych pociech. By rodzinny pobyt w PEDRO był jeszcze przyjemniejszy, do dyspozycji klientów przygotowano parking, plac zabaw, rowery, a na pobliskiej plaży zjeżdżalnię dla dzieci.
 
Pobierowo to naprawdę dobry i niedrogi pomysł na urlop latem i nie tylko! Zachęcamy do sprawdzenia naszych cen i do obejrzenia galerii zdjęć na naszej stronie internetowej.
 
www.pedro-pobierowo.pl
 

Galeria zdjęć

następny » « poprzedni