Różowy czy czerwony krawat męski?

polczynzdroj.info, 09.08.2017, godz. 19:01

Różowy krawat męski, a może czerwony? Który wybrać – zastanawia się niejeden pan. Oczywiście każdy z tych kolorów jest twarzowy, jednak każdy kolor oznacza co innego.

Różowy krawat?

Róż to powrót do dzieciństwa i do świata uczuć. To także kolor ukojenia nerwów, a więc wybierają go mężczyźni, którzy potrzebują wyciszenia. Taki mężczyzna może wydawać się jednak zbyt delikatny i trochę infantylny. Z drugiej strony jednak kolor ten dodaje mężczyźnie niezwykłego uroku, szczególnie, gdy jest to róż jasny, pastelowy. No i trzeba też przyznać, że jest to kolor niezwykle twarzowy, a więc dodaje on także mężczyźnie urody. Różowy krawat męski sprawia, że mężczyzna jest bardziej urodziwy niż zwykle, dlatego świetnie taki krawat nadaje się na randkę. Różowy kolor krawat mówi też o mężczyźnie, że jest on wrażliwy i troskliwy. Dlatego świetnie taki kolor męskiego ubioru nadaje się dla tych mężczyzn, którzy chcą podkreślić kobiecą część swojej psychiki. To kolor, który z pewnością doda delikatności niejednemu mężczyźnie. To także kolor, w którym mężczyzna będzie wyglądał na bardziej urodziwego. Różowy krawat męski to świetny kolor także dla zakochanych, bo mówi dużo o uczuciach. Może więc podkreślać uczucia mężczyzny. Ciekawe jest jednak to, że róż jest raczej niewskazany dla osób, które są niedojrzałe emocjonalnie, gdyż taki kolor może takie osoby przytłaczać.
 
A może czerwony?
 
Z kolei czerwony krawat męski jest idealny dla mężczyzny pewnego siebie, bo wspaniale tę pewność siebie podkreśla. Oddaje także wigor i siłę. Jest także wskazany dla mężczyzn, którzy chcą uchodzić za bardziej pewnych siebie. Kolor różowy to także barwa idealnie podkreślająca ambicje. Nic dziwnego, że kolor ten często wybierany jest przez polityków. Nie od dziś wiadomo, że politycy właśnie są bardzo ambitni, a czerwony krawat męski wspaniale tę ambicję podkreśla. Krawat czerwony jest wybierany często przez maklerów giełdowych. Czerwień jest także dobra dla biznesmenów. Czerwony krawat męski mówi też o emocjonalnej stronie mężczyzny. W porównaniu z różowym krawatem jest bardziej zdecydowany również bardziej krzykliwy. To barwa, która zbliża. Czerwień wybierają mężczyźni bardzo towarzyscy, a róż osoby bardziej delikatne i czułe oraz romantyczne. Po czerwonym kolorze krawata możemy także poznać osoby bardzo agresywne. 

Galeria zdjęć

następny » « poprzedni