Stojaki reklamowe gwarancją sukcesu w marketingu bezpośrednim

polczynzdroj.info, 10.01.2018, godz. 08:12

Reklama to najlepszy i najskuteczniejszy sposób na to, abyśmy mogli się rozwijać i zdobywać nowych klientów. Dlatego wiele przedsiębiorstw kładzie duży nacisk na rozbudowywanie działów zajmujących się marketingiem i zwiększa liczbę etatów dla specjalistów do spraw sprzedaży. Osoby na tych stanowiskach odpowiedzialni są za promocję firmy, co wiąże się z jej rozpoznawalnością. Duży nacisk kładzie się na działania w internecie, ale również na bezpośredni kontakt, czyli aktywność przedstawicieli przedsiębiorstwa na branżowych targach, gdzie można osobiście przedstawić potencjalnemu klientowi swoją ofertę i zaprezentować plusy współpracy właśnie z naszą firmą. Jest wiele skutecznych narzędzi reklamowych, które wykorzystuje się w promocji marki. Jednym z najbardziej popularnych rozwiązań marketingu bezpośredniego, który cieszy się powodzeniem, są stojaki reklamowe, które z dużą skutecznością sprawdzają się w działaniach promocyjnych.

Wyróżnia je funkcjonalność i prostota formy

Stojaki reklamowe często wykorzystywane są przy organizacji różnego rodzaju przedsięwzięć, zaczynając od małych spotkań naukowych, konferencji a kończąc na dużych, międzynarodowych targach. Jest wiele firm, które zajmują się produkcją tego typu narzędzi marketingowych. Przy wyborze stojaków reklamowych powinniśmy kierować się przede wszystkim standardem jakości ich produkcji oraz rodzajem materiału, z jakiego został wykonany. Jakie są zalety prezenterów reklamowych? Przede wszystkim stawia się je podczas danego przedsięwzięcia m.in. targów, w kluczowych, widocznych miejscach. Na stojakach umieszcza się ulotki prezentujące produkty firmy czy świadczoneusługi. Każdy zainteresowany może wziąć broszurkę i zabrać ją do domu. - Stojaki reklamowe są doskonałym narzędziem marketingowym, który sprawdza się w każdej sytuacji. Ich zaletą jest to, że są bardzo funkcjonalne i charakteryzują się prostotą formy oraz wyróżniają się trwałością i długim okresem eksploatacji – mówi specjalista z Firmy Adsystem.
 
Odporne na warunki atmosferyczne

Wielkim plusem profesjonalnych stojaków reklamowych, zaprojektowanych przez znanego producenta, jest fakt, że są wykonane z dobrej jakości materiałów, co sprawia, że są odporne na warunki atmosferyczne i mogą być używane również na zewnątrz budynków. Jest to kolejna korzyść dla naszej firmy, ponieważ osoby wchodząc do obiektu, w którym organizowane są dane targi, już na samym wstępie mogą wziąć ulotkę, która przedstawia ofertę naszego przedsiębiorstwa. Tego typu prezentery reklamowe są doceniane jeszcze z jednego powodu. Często stawiane są w samych siedzibach firm, tuż przy sekretariacie, a także w dalszych częściach budynku, na przykład w pomieszczeniach, w których znajdują się działy marketingu.
 
 

Galeria zdjęć

następny » « poprzedni