L-Arginina wspomaga męską walkę o potencję

polczynzdroj.info, 21.04.2016, godz. 09:40

Choć zwykło się sądzić, że zaburzenia erekcji są przypadłością panów w zaawansowanym wieku, coraz częściej można je zauważyć także u bardzo młodych osób. Wpływ na to ma bardzo wiele czynników, nie tylko poważne dolegliwości fizyczne, lecz również stres, przemęczenie, brak aktywności fizycznej czy nadużywanie alkoholu i nikotyny. Oczywiście wiek nadal pozostaje jednym z czynników, a to ze względu na malejącą z wiekiem zdolność organizmu do syntezy L-arnininy, naturalnie występującej w ciele substancji, mającej ogromny wpływ na nasz układ sercowo-naczyniowy, w tym także na męską erekcję.

 

Na szczęście, bez względu na to, jakie podłoże ma nasza łóżkowa niemoc, suplementy diety takie jak Permen KING, o bogatym składzie, wspomogą nasze starania o bardziej satysfakcjonujące miłosne doznania. Nic dziwnego, że liczne fora i poradniki polecają mężczyznom nie tylko uzupełnianie witamin i minerałów, ale też codzienną suplementację L-Arginina.

Dla zdrowia mężczyzny

Mężczyźni dotknięci impotencją, a jest ich wśród czterdziestolatków niemal 40%, niestety nie od razu sięgają po pomoc w tej trudnej sprawie. Jeśli już to robią, to najczęściej ograniczają się do wizyty w gabinecie lekarskim, w którym czasem naprawdę trudno wskazać jednoznaczną przyczynę impotencji, szczególnie jeśli występuje ona na tle psychicznym (depresja, przepracowanie, stres) lub ma więcej niż jeden powód. Tymczasem zwykle wystarczy zadbać o odpowiednią higienę życia codziennego, czyli sen, sport i zdrowe posiłki, a także postarać się o właściwą suplementacje. Z tym także bywa problematycznie, gdyż, tak jak do zasięgnięcia porady specjalisty (urologa, kardiologa czy psychologa) zniechęca nas męska duma i wstyd, tak do tak prostego rozwiązania, jak na przykład suplement diety Permen KING, zniechęcają negatywne treści, pojawiające się w Internecie, zaraz po wpisaniu frazy typu ,,permen king skutki uboczne”. Tymczasem, po bliższym przyjrzeniu się suplementowi, nie jesteśmy w stanie wskazać choćby jednego składnika, który mógłby zaszkodzić czy to potencji, czy męskiemu zdrowiu. Jeżeli istnieją skutki uboczne Permen KING, to chyba wyłącznie pozytywne, gdyż to uzupełnienie codziennej, zbilansowanej diety może przynieść wiele, także ogólnozdrowotnych korzyści.

 

Optymalny skład i kompleksowa pomoc

Suplement diety Permen KING jest polecany do codziennego stosowania przez mężczyzn, którzy pierwszych efektów mogą spodziewać się już po kilku tygodniach stosowania. Głównym składnikiem tabletek jest wspomniana L-arginina, dzięki której możliwa jest w ludzkim ciele synteza tlenku azotu, mającego bezpośredni wpływ na przepuszczalność naczyń włosowatych i pracę ciał jamistych w prąciu. Każdy, komu nadal są straszne skutki uboczne Permen KING, powinien dać się przekonać tym, że L-arginina jest substancją poprawiającą pracę naczyń krwionośnych w całym organizmie, od lat chętnie stosowaną na przykład przez sportowców, którym pomaga w szybszej regeneracji po intensywnym wysiłku.

 

W składzie suplementu Permen KING znajduje się również żeń-szeń, od wieków słynący ze swych korzystnych właściwości. Żeń-szeń podnosi ogólny poziom energii, jak również ma udowodniony wpływ na zwiększenie pociągu seksualnego i przedłużenie stosunku.

 

A jeśli niesatysfakcjonujące erekcje to wynik częstych infekcji dróg moczowych, z pewnością zaradzi im obecny w Permen KING wyciąg z żurawiny, o której od dawna wiadomo, że zapobiega osadzaniu się szkodliwych bakterii na ściankach pęcherza moczowego.

 

Z tym preparatem pewne jest, że zażywający go mężczyźni zaradzają swoim problemom na wszystkich frontach. Jeśli problemy w alkowie to wynik zaburzeń krwionośnych, pomoże na nie zawarta w suplemencie L-arginina. Jeśli winowajcą jest stres i brak energii, wspomoże nas żeń-szeń, a na kłopotom z układem moczowym zaradzi żurawina. Skutki uboczne Permen KING, oczywiście w przypadku, gdy nie dolega nam nic poważniejszego, mogą być co najwyżej takie, że suplement poprawi nie tylko naszą łóżkową kondycję, lecz wpłynie pozytywnie na cały organizm, dodając zdrowia i nowych sił witalnych, które przecież są potrzebne mężczyznom w każdym wieku.

Galeria zdjęć

następny » « poprzedni