MAŁE PIESKI DO ADOPCJI !!!

polczynzdroj.info, 11.05.2017, godz. 09:46

Jest sprawa! Nasza koleżanka z Połczyna-Zdroju przygarnęła niedawno bezdomną suczkę. Wkrótce okazało się, że sunia jest szczenna i na świat przyszło pięć uroczych osesków. Jedyną pomocą, jaką zaoferował urząd miejski, było uśpienie całego miotu, na co oczywiście koleżanka się nie zgodziła. Dlatego właśnie teraz szukamy domu dla tych ślicznych piesków.

Obecnie mają szesnaście dni, co oznacza, że będzie można je adoptować w wakacje, gdy ich mama już je porządnie podkarmi :)
Przyszli opiekunowie nie będą musieli martwić się o szczepienie i sterylizację, gdyż ich koszty zgodził się pokryć urząd miejski w Połczynie. Osobom, które nie mieszkają w okolicy (a są na przykład ze Szczecina), a chciałyby zaadoptować któregoś z piesków, bardzo chętnie pomożemy w transporcie
 
Jak widać na zdjęciach, maluchy są piękne. W miocie są trzy suczki i dwa pieski. Będą prawdopodobnie średniej wielkości kundelkami, tak jak mama. Jeśli więc myślicie o adopcji psa w najbliższym czasie, serdecznie zachęcamy do przygarnięcia, któregoś z tych łaciatych szczeniaków.
 
Osoby zainsteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 573 327 577.

Galeria zdjęć

następny » « poprzedni