Ciągle pada…

polczynzdroj.info, 10.05.2016, godz. 14:03

Wiosenny kapuśniaczek, letnia burza, jesienne deszcze i zimowa odwilż. Do niedawna podczas takiej pogody każda kobieta miała do wyboru, albo ubrać modne buty i cierpieć z powodu przemoczonych stóp, albo wybrać toporne obuwie dostosowane do ekstremalnych warunków na zewnątrz. Na szczęście dziś już żadna z nas nie musi wybierać. I choć trudno w to uwierzyć, kalosze stały się nie tylko modne, stały się prawdziwym hitem. Od tego czasu niejedna dziewczyna wygląda przez okno w poszukiwaniu choć małej chmurki przynoszącej deszcz, aby móc ubrać swoje śliczne kaloszki.

Oczywiście modne nie stały się zwykłe gumowe, często toporne i brzydkie kalosze, które rolnicy zakładają do pracy na pole. Buty te wysmuklały i nabrały lekkości, tak aby nie obciążać sylwetki lecz ją podkreślać. Pojawiły się też w wielu ciekawych kolorach. Przecież to, że pada deszcz, jest szaro i buro nie musi przekładać się na naszą stylizację. Przeciwnie, możemy zawsze poprawić sobie humor żółtymi, różowymi lub kwiecistymi kaloszkami.

 
Panie lubiące klasyczne kolory też nie mają na co narzekać. Czarne, beżowe, popielate, matowe lub lakierowane. Do odrobiny szaleństwa można dodać efektowną klamrę lub ozdobny zamek błyskawiczny. A może motywy zwierzęce? Cętki, paski, skóra węża – to dla odważnych kobieta z gracją poruszających się w miejskiej dżungli nawet przy kiepskiej pogodzie. Gdy mimo niesprzyjającej aury musimy szybko wyskoczyć na zakupy lub po dziecko do przedszkola, warto wybrać modne i wygodne kaloszki za kostkę.
 
Z całą pewnością można stwierdzić, że kalosze są modne! Jeśli chcesz nabyć ten niewątpliwy hit lub powiększyć swoją kolekcję, odwiedź koniecznie stronę sklepu http://www.buu.pl/pl/10-kalosze, a zobaczysz, że także Ty zaczniesz z utęsknieniem czekać na odrobinę deszczu, żeby móc zaprezentować światu swoje buty. I najważniejsze...Twoje stopy już nigdy nie będą przemoczone – nawet przy burzy z gradobiciem! Kolejny raz okazuje się, że przysłowie „chcesz być piękna musisz cierpieć” odchodzi do przeszłości.

Galeria zdjęć

następny » « poprzedni