Prestiżowe noclegi w Szczecinie

polczynzdroj.info, 14.01.2016, godz. 14:10

Mieszkańcy Połczyna bardzo często odwiedzają Szczecin i szukają w nim noclegów. Względy zawodowe (szkolenia, konferencje), a także czysto prywatne (zakupy, turystyka, wizyty w operze czy teatrze) zachęcają nas do regularnych przyjazdów do stolicy Zachodniopomorskiego, ale zdarza się też tak, że nasze wyjazdy psuje niedostatek odpowiednio tanich i wygodnych noclegów. W takim przypadku warto skontaktować się z firmą SAS Apartamenty, oferującej najwygodniejsze noclegi osobom odwiedzającym Szczecin.

Apartamenty dla oszczędnych i estetów

Największą zaletą wynajmowanych przez SAS mieszkań jest ich bardzo korzystne usytuowanie w centrum miasta, skąd jest dosłownie wszędzie blisko. Wygodny dojazd i miejsca parkingowe są gwarantowane. W dodatku korzystając z tych noclegów, można się poczuć jak prawdziwy szczecinianin, gdyż apartamenty znajdują się głównie w odrestaurowanych wiekowych kamieniczkach, bardzo eleganckich i stylowych. Wnętrza lokali urządzono z wielką dbałością zarówno o komfort klientów, jak i o estetykę pomieszczeń. Dlatego też wiele z tych pięknych apartamentów zostało nazwanych jak szlachetne kamienie (Nefryt, Rubin, Agat).
 
Warto skorzystać z oferty SAS także ze względu na konkurencyjne ceny. Noclegi kosztują podobnie do pobytu w hotelu, a mają nieporównanie więcej zalet, włącznie z wygodą i pełnym uszanowaniem przestrzeni i prywatności gości. Apartamenty są całkowicie wyposażone we wszystko, co może być potrzebne nawet całej rodzinie podczas pobytu w Szczecinie, włącznie ze sprzętami kuchennymi i łazienkowymi. Można się tu poczuć niemal jak we własnym domu.
 
Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony, a szczególnie galerii, w której znajdują się zdjęcia dostępnych apartamentów. Przekonają się państwo, że mamy lokale na każdą kieszeń i będące w stanie sprostać różnym oczekiwaniom gości odwiedzających Szczecin.  
 
SAS Apartamenty
Szczecin
www.sasapartamenty.pl

Galeria zdjęć

następny » « poprzedni